Vánoční vybíjená

My na ZŠ Chrustova máme rádi tradice a každoroční vánoční turnaj probíhající ve dnech 20.12. a 21.12.2017 k našim školním tradicím určitě patří. Děti věděly, že se blíží Vánoce, a těšily se na stromeček a dárky. Abychom jim to čekání trošku zpříjemnili, připravili jsme pro ně oblíbený sportovní turnaj. Tentokrát jsme zvolili kolektivní míčovou hru: vybíjenou. Děti nás překvapily svým zájmem o hru a zápalem, který do ní vkládaly. Několikadenní sportovní klání s sebou přineslo nejen radost ze hry a vítězství, ale také smutek a slzy poražených. Celkovým vítězem turnaje se nakonec stala třída 9. A, na druhém místě se umístila třída 7. A a na 3. místě skončila třída 8. A. Sladké odměny pro vítěze byly opravdu bohaté a dětem moc chutnaly.

Pěvecké vystoupení

Novinkou na turnaji byla kulturní vložka, která mnohé přítomné mile překvapila. Paní učitelka Daniela Klichová a pan učitel Jakub Švrčina si se svými dětmi připravili hudební čísla s pěveckým vystoupením. Při vyhlašování vítězů turnaje zazněly nejen vánoční melodie lákající do světa snění a fantazie, ale také moderní hity, které jsou mezi dětmi velmi oblíbené.

Celkový dojem z vánočního sportovního turnaje byl úžasný. Kolektivní radost ze sportovních výkonů doprovázena očekáváním vánoční pohody a štědrosti byla pro všechny zúčastněné příjemným zpestřením posledních školních dnu roku 2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *